GEODETA SULECHÓW

DOMGEO Rynek Usług Geodezyjnych

PROFESJONALNA GEODEZJA

Przeprowadzamy profesjonalne i niezawodne usługi geodezyjne w miejscowości Sulechów. Do każdego zlecenia podchodzimy solidnie i starannie. Nasz geodeta wykona dla Państwa: podziały nieruchomości, regulacje stanów prawnych, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i sieci, pomiary kontrolne, inwentaryzacje powykonawcze i inne usługi. Biuro geodezyjne: DOMGEO Rynek Usług Geodezyjnych, działa w mieście Sulechów od 2017 roku. Nasze doświadczenie jako geodeta sięga natomiast roku 2006! Charakteryzuje nas niska cena, terminowa realizacja i pełne podejście do zlecenia. Geodezja to nasze hobby, a także zawód dający dużą przyjemność. Geodezja jest skierowana do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, biur projektowych, a także jednostek administracji samorządowej.
geodeta Sulechów

WYBIERZ PROFESJONALISTÓW!

POTRZEBNY CI GEODETA W SULECHOWIE? ZADZWOŃ!

Granice nieruchomości, podziały nieruchomości, regulacja stanów prawnych, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i budowli, tyczenie sieci, pomiary kontrolne, inwentaryzacje powykonawcze i inne.

USŁUGI GEODEZYJNE SULECHÓW

Biuro geodezyjne DOMGEO zdobyło już liczne grono pozytywnych opinii oraz zadowolonych Klientów w regionie. To wszystko dzięki nieustannemu zaangażowaniu, opracowanym metodom i wysokim kwalifikacjom. Jeśli jest Państwu potrzebna geodezja na naprawdę wysokim poziomie, zapraszamy do kontaktu! Sprecyzowane usługi geodezyjne, jakie realizujemy są opisane w podstronie oferta, a obszar usługi w stosownej zakładce. Nasz geodeta działa w miejscowościach: Sulechów, Sława, Świebodzin, Zielona Góra, Nowa Sól, Wolsztyn, Babimost i okolicy. Jeśli Twoje miasto nie jest wymienione lub delikatnie wykracza poza mapę, zadzwoń i dowiedz się, czy możemy dojechać!

Zobacz także: Geodeta Sława

GEODEZJA FAQ

Jakie usługi geodezyjne wykonujecie?

Wykonujemy tyczenie: budynków, sieci uzbrojenia terenu, przyłączy sieci uzbrojenia terenu i innych obiektów budowlanych i liniowych. Wykonujemy mapy powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia i wyznaczania znaków granicznych oraz wiele innych.

Jakie miejscowości obejmuje wasza geodezja?

Usługi geodezyjne wykonujemy w miejscowościach: Sulechów, Sława, Świebodzin, Zielona Góra, Nowa Sól, Wolsztyn, Babimost i okolicy.

Czym zajmuje się geodeta?

Geodeta zajmuje się m.in. wykonywaniem map do celów projektowych, map powykonawczych, tyczeniem budynków, sieci, czy też podziałem nieruchomości.

Czy macie duże doświadczenie jako geodeta?

Tak, w zawodzie działamy od 2006 roku. Biuro geodezyjne DOMGEO swoją działalność rozpoczęło natomiast w roku 2017.

kontakt

Skontaktuj się z nami!

BIURO GEODEZYJNE

67-410 SŁAWA
Nowy Rynek 23C

66-130 BOJADŁA
CMENTARNA 3

W związku z terenowym charakterem pracy, przed wizytą w biurze proszę o kontakt telefoniczny!

Biuro geodezyjne: DOMGEO Rynek Usług Geodezyjnych.

Usługi geodezyjne, geodeta Sulechów, Sława, Wolsztyn, Świebodzin, Nowa Sól, Kargowa, Babimost, Zielona Góra